Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen şirketimiz, profesyonel ekibi ve son teknoloji makine parkı ile hizmet vermektedir.

5/5

Fabrikamız içerisinde bulunan yenileme çalışmalarında profesyonel ekibiyle birlikte temin ettikleri zaman içerisinde aldığımız hizmetten çok memnunuz

R.Fahri Batıca
R.Fahri Batıca

~ İsko

Karadenizliler Vinç Hakkında

Zahmetli İşi Bize Bırakın.

İlk olarak 1978 yılında oto kaporta hizmetleri ile çalışma hayatına başladık.

Bu geçen süreçte oto kurtarıcı hizmeti vermeye başlayan firmamız zamanla tonajlı malzeme taşımacılığı yaparak vinç sektörüne adımını atmıştır.

1998 yılına gelindiğinde şirketimiz vinç platform forklift alanlarında verdiği hizmetle o günden bu yana İnegöl Sanayicisine kendini kanıtlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli hizmetleriyle sağlamaktadır.

Çalışmalarımızı gerek araç parkurumuz, gerekse personelimiz ile sürekli inovasyona açık ve çözüm odaklı yürütüyoruz.

Tamamlanmış Proje
0 +
Memnun Müşteri
0 +
Makine Parkı
0 +

Karadenizliler Vinç olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Kardenizliler Vinç olarak, yüksek kalite ve güvenilirlik konusunda lideriz. Müşterilerimizin işlerinin en verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Profesyonel Hizmet

Geniş makine parkımız sayesinde, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Geniş makine parkımız sayesinde, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz. Bizlerle iletişim kurduktan sonra, ihtiyacınız olan vinç ve platformları en kısa sürede temin edeceğiz. Kiralama sürelerimiz, ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Ödeme koşullarımız da, kiralamanın süresine göre değişiklik gösterir.

Profesyonel Hizmet

Güçlü projeler, güçlü sonuçlar.

Kardenizliler Vinç olarak, yüksek kalite ve güvenilirlik konusunda lideriz. Müşterilerimizin işlerinin en verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Kalite & Güvenilirlik

Eğer güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet arıyorsanız, Kardenizliler Vinç'i tercih edin. Bizimle iletişime geçin ve işlerinizin gerçekleştirilmesi için özel bir teklif alın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Son Yazılar

Nilüfer Vinç Kiralama Hizmetleri

Nilüfer bölgesindeki müşterilerimize sunduğumuz vinç kiralama hizmetleri, birçok farklı alanı kapsamaktadır. Yüksek tonajlı malzemelerin kaldırılması, taşınması ve montajı gibi işlemler için tercih edilen vinçlerimiz ile işlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İnegöl Vinç Kiralama Hizmeti

İnegöl’deki tüm bölgelere hizmet veriyoruz. Organize Sanayi Bölgesi, Küçük Sanayi Sitesi, Çiftlikköy ve daha birçok bölgede müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Bursa Vinç Hizmetleri

Karadenizliler Vinç Bursa olarak, Bursa’da yüksek kaliteli ve güvenli vinç hizmetleri sunuyoruz. Yılların tecrübesiyle donatılmış ekibimiz, her türlü vinç hizmetini sorunsuz bir şekilde sunabilir.