Platform Kiralama

Kurulduğu günden bu yana, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen şirketimiz, profesyonel ekibi ve son teknoloji makine parkı ile hizmet vermektedir.

Platform Hizmetleri

6 Metre & 18 Metre platform seçenekleri ile güçlü altyapımız, deneyimli ve tecrübeli eleman kadromuz, tamamen bilinçli personelimiz, sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Uygun koşullarda Karadenizliler Platform Kiralama hizmetleri ile birlikte, aynı zamanda uzman kadronun deneyim ve tecrübesinden yararlanacağınızı unutmayın. Platform Kiralama, Modern ve geniş araç parkurumuzla müşterilerimizin Kiralık Platform ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Platform Kiralama Hizmeti

Teklif Alın.

Eğer yüksek yerlere ulaşımı sağlamak istiyorsanız, Kardenizliler Vinç‘i tercih edin. Platform hizmetlerimizle, yüksek yerlere ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Örneğin, inşaat işlerinde duvar boyama ve tavan onarımı gibi işlerin gerçekleştirilmesinde platformları kullanıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınız için özel bir teklif alın!

Platform Hizmetleri Hakkında

Platform Vinç; yüksek yapılara bir yükün taşınması, kat aralarına malzeme boşaltılması, yüksek dış cephe işlerinin işçiler tarafından yapılması gibi durumlarda kullanılan bir kurtarıcıdır.

Uzayabilen yapısı ile her yüksekliğe ucuna eklenebilen çeşitli aparatlarla birden fazla görevi yerine getirebilir. İşçi taşıyarak yüksek yerlerde yapılması gereken işlerin çözümünde kullanılabildiği gibi, gemi gibi yerden yüksek yerlere yük taşıma ve boşaltmada kullanılabilir. Kolon taşınması gibi ağır yüklerin taşınmasında da kullanılabilir.

Otomatik iskele platformlar genellikle inşaatlarda kullanılır. Daha çok dış cephe konusu olan mantolama, bakım onarım, cam ve alüminyum montajı ya da temizliği, açık hava reklamcılığı ve gemi yükleme boşaltması gibi durumlarda kullanılır. Zamandan tasarruf sağlayan ve işlerin daha hızlı ilerlemesinde büyük rol oynayan bir platform çeşididir.

Diğer Hizmetlerimiz

Son Yazılar

Zahmetli İşi Bize Bırakın.

Kardenizliler Vinç olarak, yüksek kalite ve güvenilirlik konusunda lideriz. Müşterilerimizin işlerinin en verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.